Členství v Money Advocate

Jaké výhody získáte, když se stanete aktivním členem spolku?

Poradenství

Pokud jste poradce či klient a v historii jste se setkali s nekalým jednáním v oblasti investic nebo správy majetku, můžete jako člen spolku využít našeho právního zázemí a my Vám velmi rádi poradíme, jak správně a efektivně postupovat. V našem portfoliu máme již několik stovek úspěšně vyřešených případů, kdy jsme našim členům pomohli vymoci jejich pohledávku. 

Vzdělávání 

V rámci projektu PREVENCE, kdy se snažíme o kultivaci investičního trhu,  jsme připravili několik zajímavých témat, které mají aktivní členové spolku k dispozici, a to formou seminářů nebo webinářů. Mimo jiné jsou to například témata: "Jak poznat kompetentního poradce", "Rizika investičního trhu", "Postavení držitele dluhopisů v insolvenčním řízení" nebo třeba "Odpovědnost správce a poradce při správě cizího majetku" a další zajímavá témata.

Katalog případových studií

Naši aktivní členové mají přístup k případovým studiím aktuálně řešených kauz. Bohužel nemůžeme informovat členy konkrétně o jménech či částkách, ale sepsali jsme řešené kauzy tak, abychom ostatním pomohli zorientovat se v situaci, identifikovat rizikové faktory a podobnosti v podvodných kauzách. Varujeme tak naše členy před  špatnou investicí či neefektivním postupem řešení případu. 

 

Přehled řešených kauz

Veřejně dostupné informace o aktuálně řešených kauzách na webových stránkách a sociálních sítích jsou pouze ty informace, které nám dovolí zákon zveřejnit. Naši aktivní členové spolku mají však interně přístup k podrobnostem a zákulisním informacím, které není možné získat z veřejně dostupných zdrojů. 

Prověřované subjekty

Naši aktivní členové spolku mají k dispozici informace o prověřovaných subjektech dříve než se objeví na webových stránkách a sociálních sítích. Většinou jsou to kauzy, které jsme zatím nemohli zveřejnit, jelikož i podvodné subjekty jsou chráněny zákony.  Některé kauzy nemůžeme z opatrnosti zveřejnit, ale naši členové mají interně informace k dispozici. 

Pravidelné informace 

Aktivní členové spolku Money Advocate z.s. dostávají pravidelné informace on-line každý měsíc, kde upozorňujeme na novinky v jednotlivých kauzách, aktuální informace z trhu a aktivity spolku např. účasti na konferencích, mediální aktivity či rozhovory členů v médiích. 

Chci se stát členem